Prof. Dr. Sergio Canavero

Dünyanın ilk kafa naklini tasarlayan sevgili profesörümüz ile tanışın.

MÜŞTERİ


Prof. Dr. Sergio Canavero
[temsilci] ooom Holding GmbH

Profesör, dünyadaki ilk insan kafa naklini planlayan, İtalya'nın Torino kentinden ünlü bir beyin cerrahıdır.

Temsilci ajansı vasıtasıyla gerçekleştirdiğimiz uluslararası işbirliği üzerinden Dijital Pazarlama (Sosyal Medya Yönetimi, İtibar Yönetimi, SMM - Sosyal Medya Pazarlama, SEO - Arama Motoru Optimizasyonu, SEM - Arama Motoru Pazarlama, Yerelleştirme), Marka ve Kimlik (Marka Yönetimi), Üretim ve Servisler (Fuar-Konferans-Ürün/Marka Lansmanları için Plan, Tedarik ve Organizasyon) ve İş Geliştirme (Planlama, Analiz, İletişim) hizmetlerimizden faydalandı.

PROJE


Bir dahi için küçük ama bizim için gurur verici bir çalışma.

23 Eylül 2016 tarihinden itibaren oluşturduğumuz ve yönettiğimiz resmi sayfa, sadece ilk 12 ayda; tamamı organik 16 bin beğeni ve 17 bin takipçiye ulaştı.

Altıncı ayı henüz tamamladığımızda; 5 bin beğeni ve 6 bin takipçi ile başarımızın gururunu, sevgili profesörümüzün bu resmi sayfada paylaştığı övgüler taçlandırdı: “Mükemmel çalışmaları için Yıldız Erel ve Yıldız Erel Tasarım Ofisi'ne şahsen teşekkür ediyorum.”

Ekşi Sözlük'te ifşa olduk :) @enola gay mahlaslı yazarın bizden bahsetmesi de hoşumuza gitmedi değil.

Yeni kitabı Medicus Magnus, 17 Kasım 2017 tarihinde Viyana'da düzenlenen bir basın toplantısında tanıtıldı. Canlı yayın, anlık görsel paylaşım ve sosyal medya yönetimi başarıyla gerçekleştirildi. Lansman akşamı Sayın Prof. Dr. Sergio Canavero, Ajans Başkanımız Yıldız Erel için "GELECEĞİN BİZİM ELLERİMİZDE OLDUĞUNA İNAN YILDIZ'A" cümlesiyle fotoğrafını imzalayarak bizleri gururlandırdı.


ETİKETLER


#sergiocanavero #kafanakli #dijitalpazarlama #sosyalmedya #seo #sem #itibaryönetimi #facebook #lansman #danışmanlık #yerelleştirme #tedx #uluslararası #hürriyet #cansuşimşek #ismailgökmen #sputniknews #haberturk #usatoday #kimhjelmgaard #independent #benjaminkentish #ekşisözlük #enolagay #tang #google #googleads #googlemarketingplatform #googleadmanager
KAFA NAKLİ YAPMAYA HAZIRIM

“Milyonlarca yıldır doğa bizi yönetiyor. Yani doğuyoruz, büyüyoruz ve ölüyoruz. 21. yüzyılda insanoğlunun kendi kaderini yeniden yazabileceği imkanlara sahibiz. Büyük değişiklikler yapabiliriz, kişisel olarak ben buna hazırım.”

Haber: Cansu ŞİMŞEK / Fotoğraf: İsmail GÖKMEN

HÜRRİYET
SADECE 12 AYDA TAMAMI ORGANİK 16 BİN BEĞENİ ve 17 BİN TAKİPÇİGörsel:
Facebook Sayfası

FACEBOOK
"GELECEĞİN BİZİM ELLERİMİZDE OLDUĞUNA İNAN YILDIZ'A"

Lansman akşamı Sayın Prof. Dr. Sergio Canavero, Ajans Başkanımız Yıldız Erel için fotoğrafını imzalayarak bizleri gururlandırdı.

VİDEO
Mükemmel çalışmaları için Yıldız Erel ve Yıldız Erel Tasarım Ofisi'ne şahsen teşekkür ediyorum.
Prof. Dr. Sergio Canavero