İÇ MEKAN TASARIM

TASARIM . ÜRETİM . UYGULAMA

NEDİR


İç Mekan Tasarım, alanları nasıl deneyimlediğimizle ilgilidir. Günlük yaşamımızın güçlü, önemli bir parçasıdır ve nasıl yaşadığımızı, çalıştığımızı, oynadığımızı ve hatta iyileştiğimizi etkiler. Konforlu evler, işlevsel iş yerleri, güzel kamusal alanlar, her gün tekrar gidilmek istenen okullar gibi.

İhtiyaçlarınızı öngören ve geniş bir beceri ve teknik bilgi setinden yararlanırken duygularınıza hitap eden mekanlar yaratıyoruz.

İç Mekan

Tasarım ve Üretim

Tekstil, malzeme, renk, mekan planlaması, işlevsellik, sürdürülebilirlik, iş güvenliği gibi temel unsurları göz önünde bulundurarak; projenin ihtiyaç duyduğu ilgili disiplin(ler)de [mimari, grafik tasarım, dekoratif sanatlar, tekstil, mobilya ve aydınlatma tasarımı] hizmet veriyoruz.

Bu hizmetin ortak odak noktası, iç tasarım üretimini işlevsel ve çekici hale getirmektir. Her proje genellikle hem müşteriler hem de çalışanlar tarafından etkin bir şekilde kullanılacak alan için özel üretim gerektirir.

İç Mekan

Uygulama

Mobilya, boyutlar ve dekorasyon için danışmanlık hizmetlerimizi içeren iç mekan uygulamalarımız, mevcut alanınızla oynamanıza ve gelecekteki değişiklikler için fikirler üretmenize de olanak tanır.

HİZMETLER


İç Mekan Tasarım, Mimari Tasarım, Grafik Tasarım, Dekoratif Sanatlar, Tekstil, Mobilya ve Aydınlatma Tasarımı, Malzeme, Renk, Mekan Planlaması, İşlevsellik, Sürdürülebilirlik, İş Güvenliği

ETİKETLER


#içmekantasarım #mimaritasarım #grafiktasarım #fonksiyoneltasarım #dekoratifsanatlar #içdekorasyon #tekstil #mobilya #aydınlatmatasarımı #mekanplanlaması #işlevsellik #sürdürülebilirlik #işgüvenliği
Daha fazla bilgi almak veya
Yıldızlarımıza Katılmak İçin
Bize Ulaşın